Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

R E I K I

Co je reiki  a jak jsem se k němu dostala

K reiki jsem se dostala v roce 1990, v době, kdy umřel můj nejstarší syn a já byla psychicky ve velmi špatném stavu. Tehdy jsem navštívila jednu známou a ta mě pomocí energie reiki dávala "dohromady". Vzhledem k tomu, že jsem se vždy zajímala o věci týkající se karet, numerologie, léčitelství a jiných okultních záležitostí, mě reiki velmi zaujala a tak jsem se nechala zasvětit. Léčitelské schopnosti se u mě projevili již dříve, ale když jsem léčila, tak na úkor své vlastní energie, ale díky zasvěcení do I. stupně reiki má energie naopak sílila. Prvním mým pacientem byl syn Honza, který hned od narození trpěl srdeční vadou. Díky mému každodennímu působení reiki, se jeho srdíčko zcela zahojilo a dnes již nemá žádné problémy. To mě přesvědčilo a postupně jsem reiki energii používala i na klientech, kteří za mnou přišli pouze na výklad karet. Kombinací výkladu karet a působení reiki energie jsem se naučila celkem dost přesně odhalit příčinu zdravotních problémů klientů a výsledky mého léčení byly někdy až neuvěřitelné. Časem jsem si nechala udělat i zasvěcení do II. stupně reiki, což znamenalo možnost léčit i na dálku. V roce 2003 mi můj mistr a učitel reiki umožnil zasvěcení do III. stupně tedy do mistrovského a od té doby předávám tyto schopnosti dalším zájemcům.

Co je to tedy reiki? Reiki v doslovném překladu znamená životadárná kosmická energie a nám její aktivace přináší obnovení schopností plně vnímat tuto energii, přináší zlepšení na fyzické a psychické úrovni. Díky reiki je možné znovuotevřít čakry, které jsou díky našim disharmonickým návykům uzavřeny.

Historie reiki

Reiki bylo znovuobjeveno v Japonsku koncem 19. století křesťanským knězem dr. Mikao Usuim, který chtěl sám prožít to, o čem se dočítal v rukopisech a svitcích objevených v jednom zenovém kláštěře  Japonsku. Tyto svitky byly odkazem Budhy, který popisoval jakými metodami léčil a tuto schopnost předával druhým. Dr. Usui se dle rad opata kláštera vydal na svatou horu, kde se 21 dní postil a meditoval a poté se mu zjevily a na vždy vryly do paměti symboly, které již před tím viděl zakreslené ve svitcích a tyto symboly mu na vždy aktivovaly přístup k životní energii. Při sestupu z hory se zranil a hned použil své nově nabité zkušenosti, poté navštívil hospodu, kde dcera hostinského trpěla velkou bolestí zubů a v obou případech po chvíli působení reiki bolest ustala. Na základě těchto zkušeností se dr.Usui rozhodl začít šířit reiki mezi lidmi.

Kurzy reiki

Pro všechny zájemce, kteří by chtěli vědět více, pořádám kurzy, při kterých zasvěcuji do všech stupňů reiki.

I. stupeň ......................  1.300,- Kč

II. stupeň ....................  2.000,- Kč

III. stupeň ................... 5.000,- Kč

Součástí každého kurzu je zasvěcení do patřičného stupně a praktická výuka. Každý absolvent obdrží skripta a osvědčení.

Obrazek