Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této straně bych chtěla vyprávět příběhy, které jsem předpověděla a které se vyplnily. Věřím, že mnohdy při mě i mých klientech stáli andělíčci strážníčci.

Obrazek

 

Obrazek

Před mnoha lety jsem se seznámila s rodinou, které jsem předpověděla mnoho věcí, které se jim do jedné splnili. Mimo jiné i to, že se jim narodí syn, který bude mít nemocné srdíčko. Má předpověď se tehdy bohužel opravdu vyplnila. Narodil se jim syn David a trpěl těžkou srdeční vadou. Rodina mě kontaktovala ihned po narození a požádala mě o pomoc. Davídek podstoupil několik operací a já jsem mu pomáhala pomocí energie Reiki. Výsledky se brzy dostavily a Davídek se začal pomalu uzdravovat. Na základě toho, že energie reiki opravdu působila téměř zázračně mě požádala o pomoc i Davídkova babička a já začla léčit i ji. Dodnes se s rodinou setkávám a stali se z nás velmi dobří přátelé.

Obrazek Pan Jiří byl v nemocnici a všichni již ztráceli naději na to, že přežije. Jeho žena mě kontaktovala a požádala mě, jestli bych mohla jejího muže navštívit v nemocnici. Po týdnu, kdy jsem denně chodila za panem Jiřím do nemocnice, se probudil z bezvědomí a později mi vyprávěl své dojmy z doby, kdy ležel v bezvědomí a já mu předávala reiki. Mluvil o tom, co cítil a jak vše viděl a to i přesto, že neměl otevřené oči.Obrazek

Další mojí klientkou a dnes i velmi dobrou kamarádkou je Zorka Jandová. Její zájem o duchovno ji ke mně přivedl a Zorka se stala mou žákyní reiki, takže dnes již sama může tuto energii předávat všem, kteří to potřebují.