Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Ke kartám mě přivedla zvědavost. V šestnácti letech jsem navštívila kartářku, o které doma vyprávěla maminka. Zajímalo mě co mi řekne, jestli si najdu nějakou lásku a kdy a především mě zajímalo jakým způsobem sezení probíhá. Ta stará paní mi tenkrát řekla, že ji znovu navštívím a sama se budu chtít učit tomuto umění. Její předpovědi se mi tenkrát všechny vyplnili. Dnes je tomu již více než třicet let, co jsem se začala učit význam jednotlivých karet a v současné době provádím výklad snad ze všech možných karet. Začínala jsem nejdříve vykládat karty svým kolegům a kolegyním v práci, svým známým a výsledky byly neuvěřitelné. Později začlo zájemců přibývat a dnes jsou mými klienty i velmi známé osobnosti z řad politiků, herců, zpěváků a jiní. Měla jsem i několik pořadů v českých médiích ať už v televizi nebo rádiu, ve kterých jsem mimo jiné v živém vysílání odpovídala na dotazy posluchačů. Momentálně vysílám a odpovídám živě na dotazy posluchačů na rádiu Frekvence1 nebo také v pořadu Volejte Věštce,  který vysílá TV Prima každý den. Takže všichni kdo si o mě chtějí udělat obrázek, si mě mohou poslechnout.

Když ke mně přijde nový klient, na nic se nevyptávám. Začínám jeho minulostí, přítomností a postupně zjišťuji jaké problémy a otázky ho trápí a snažím se mu poradit s ohledem na to jak vidím jeho budoucnost.Při výkladu kombinuji karty s numerologií, je totiž neuvěřitelné, co o nás všechno vypovídá datum narození.

Mimo jiné jsem předpověděla i povodně v roce 2003 a také pád newyorských mrakodrapů. Jednou z mých dalších vyplněných předpovědí je i to, že se pan Vítězslav Jandák stane ministrem. Když jsem to před lety předpověděla, tak se mi jen smál a po pár letech....

V případě problémů umím pomocí regrese uvádět do minulých životů, komunikovat s dušemi zemřelých pomocí automatického písma a tak pomoci řešit problémy pramenící v hluboké minulosti.

Obrazek